Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nw Twitter, Lady Gaga është absolutisht e para (VIDEO)
English

Nw Twitter, Lady Gaga është absolutisht e para (VIDEO)

Ia ka kaluar dhe këngëtares më të “lashtë” se ajo dhe tani në Twitter, është absolutisht e para.

Ledi Gaga shumë shpejt do t’i rrëmbejë Britni Spiërs vendin e parë për fansa në rrjetin social në tuiter.

Orët e fundit dy këngëtaret e njohura kishin secila nga 5.63 dhe 5.64 milionë fansa. Sondazhet e shumta tregojnë se Lady Gaga është bërë VIP-i më i klikuar në internet.

Ajo ka aktualisht 16 milionë fansa në Fejsbuk (Facebook).

{youtube}niqrrmev4mA{/youtube}

KOMENTE