English

Të dhënat paraprake të Samsung GT-S3350 (Ch@t 335)

SHBA, 20 nëntor NOA - Të dhënat paraprake të t të ri), një celular i ri me GSM / GPRS / EDGE me tastierë QWERTY. Ndryshe nga Samsung Ch@t 322 i anunçuar muajin e kaluar, Ch@t 335 nuk e gëzon mbështetjen e dy vendeve për kartat SIM, por ofron një listë karakteristikash më të pasura.

Ai do te jetë me përmasa prej 111.2 x 61.2 x 11.95 milimetra dhe do të peshojë 83 gramë, ndërsa për sa I përket ekranit ai do të jetë 2,4 polësh QVGA me 262 mijë ngjyra, kamera 2.0 megapixel me blic. Të pranishme janë dhe lidhjet Wi-Fi, Bluetooth, MP3 player dhe Radio FM radio. Memoria e brendshme e tij do të jetë prej 60 MB, por me mundësi zgjerimi nëpërmjet mikro-skedave SD. Lançimi i tij do të startojë në Belgjikë.

r.b/NOA

KOMENTE