Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Grabitje spektakolare në Lushnjë, dy persona marrin paratë e kazinosë
English

Grabitje spektakolare në Lushnjë, dy persona marrin paratë e kazinosë

Lushnjë, 21 nëntor, NOA – Një grabitje spektakolare ka ndodhur orët e para të mëngjesit në qytetin e Lushnjës. Korrespodenti i Agjencisë NOA raporton se dy persona kanë hyrë në një prej kazinove të qytetit dhe kanë marrë prej andej gjithë shumën e parave që ndodhje në arkë.

Sipas raportimeve paraprake mendohet se dy të rinjtë kanë marrë nga arka e kanizos rreth 7.5 milionë lekë.

Pas sinjalizimit të policisë nga punonjësit e kazinosë efektivat blu të janë vënë në kërkim të autorëve.

Për momentin nuk ka asnjë të dyshuar për veprën penale. Ndërsa janë marrë në pyetje nga policia punonjësit e kazinosë dhe personat që ndodheshin afër vendit të ngjarjes.

a.k/NOA

KOMENTE