English

Mila Kunis përgatitet për një tjetër film me sekuenca seksuale

SHBA, 4 dhjetor NOA - Babai i Mila Kunis është paralajmëruar. Nëse kohët e fundit ai ka braktisur xhirimet në skenat lesbo të filmit “Black Swan”, në atë të ardhshmin (“Friends with Benefits”) e bija e tij do të jetë e përfshirë në skena seksuale me Justin Timberlake. Ka qenë vetë aktorja që ka deklaruar këtë fakt në televizion në “The Ellen DeGeneres Show”.
“Me Justin ishte tepër e sikletshme - thotë Mila -. Ai është një personazh i madh, por për tu treguar e sinqertë duhet të them se skenat seksuale i kemi xhiruar për dy javë radhazi, pasi nuk ishte diçka e lehtë...”

Në filmin “Friends with Benefits”, Kunis dhe Timberlake janë dy miq që bien në dashuri me kalimin e kohës, duke e komplikuar situatën e tyre mes romancës dhe seksit.

r.b/NOA

KOMENTE