English

Video hot për Jennifer Lopez

SHBA, 4 dhjetor NOA - Jennifer Lopez ashtu si Paris Hilton? Sipas Radaronline, ekziston një videokasetë që paraqet këngëtaren në xhirime hard me ish-burrin e saj Ojani Noa. Është bërë e ditur se janë njëzet e një orë xhirime që tregojnë J. Lo në pozicione nga më hot, madje duke treguar pjesët e saj intime dhe në mes të rrugës. Filmi është xhiruar gjatë pushimeve të nxehta në Kubë. Me sa duket lajmi është përhapur nga vetë Noa. Ende nuk është qartësuar nëse videoja ekziston realisht apo jo, por fakti qëndron se aktualisht Lopez ka “nxitur” avokatët e saj dhe ka filluar një njoftim zyrtar kundër ish-burrit të saj për të parandaluar që materiali të përfundoi në internet apo edhe më keq. Jennifer tani është e martuar me këngëtarin Marc Anthony dhe është nënë e dy binjakëve, Max dhe Emme. Reputacioni i saj dhe imazhi i saj mund të dëmtohen rëndë nga e gjithë kjo histori.

r.b/NOA

KOMENTE