English

Urgjent - Një person i armatosur kërcënon publikisht pranë ATSH

Tiranë, 12 Dhjetor 2010 NOA – Një person i armatosur ka dalë në ballkonin e banesës së tij, një pallat që ndodhet pranë ATSH (Agjencia Telegrafike Shqiptare) dhe me armë zjarri në dorë po kërcënon publikisht duke u bërë rrezik për qytetarët që banojnë aty dhe kalimtarë të rastësishëm.

Një bashkëpunëtor i NOA ndodhet momentalisht në vendngjarje dhe raporton se forca të shumta policore sapo kanë mbërritur dhe po përpiqen të negociojnë me personin, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

e.r/NOA/ Vijon...

{youtube}qdI-FaqY9RE{/youtube}

KOMENTE