English

David bën Victorian t’ia plasë të qarit

Los Anxhelos, 13 dhjetor NOA - Skenë me të vërtetë prekëse ajo në Birmingham me familjen Beckham të kompletuar.

David u vlerësua për një karrierë tepër të lavdishme, ku kampioni i Los Angeles Galaxy është nderuar me një njohje tepër të vlefshme nga BBC Sports Personality of the Yaer Awards”.

Gjatë fjalimit që mbajti ish-lojtari i Manchester United, falënderoi gruan e tij Victoria, e cila duhet thënë se ishte tepër e emocionuar dhe shpërtheu në lot.
Ish-spice girl, Posh, zakonisht është e akullt dhe e padepërtueshme, por nga fjalët e bashkëshortit të saj, i cili e falënderoi atë për mbështetjen e dhënë gjatë gjithë këtyre viteve, Victoria tregoi “dobësi”, duke u emocionuar së tepërmi.

r.b/NOA

KOMENTE