Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Adriano kërkon të qëndrojë tek Roma
English

Adriano kërkon të qëndrojë tek Roma

Brazil, 23 dhjetor NOA - Tashmë për Adrianon çdo gjë ka kaluar dhe duhet thënë se iu desh vetëm një ndeshje si titullar kundrejt Milanit, e shtoi kësaj edhe pak besim dhe bindje nga ana e tij.

Momentalisht ai ndodhet në një ngjarje bamirësie në Rio dhe Adriano është betuar për një besnikëri të plotë ndaj ekipit të Romës.

“Kërkova një mundësi dhe ajo m’u dha. Më 29 dhjetor do të jem në Trigoria. Për të luajtur së bashku me Ronaldon do të ketë mundësi të tjera, për momentin dua të vazhdoj vetëm me ekipin e Romës”, - deklaroi Adriano.

r.b/NOA

KOMENTE