Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Muzikë, Duran Duran në krye të klasifikimeve me albumin e ri
English

Muzikë, Duran Duran në krye të klasifikimeve me albumin e ri

SHBA, 23 dhjetor NOA – “All You Need Is Now”. Kështu është titulluar albumi i ri i Duran Duran, i trembëdhjeti gjatë karrierës, që gjatë vitit 2011 do të shënojë përvjetorin e tridhjetë të publikimit të punës së parë.

Është një disk tepër i rëndësishëm pasi shënon për Simon Le Bon dhe shokët e tij një ritëm të ruajtur si karakteristikë e hiteve të tyre më të njohura.

Albumi u lançua dje nga i-Tunes dhe për momentin ndodhet në krye të klasifikimeve në mbarë botën.

r.b/NOA

KOMENTE