Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksident në Ekuador, bie autobusi në humnerë, 35 persona humbin jetën
English

Aksident në Ekuador, bie autobusi në humnerë, 35 persona humbin jetën

E premte, 24 dhjetor, NOA-Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur sot në Ekuador. Të paktën 35 persona kanë humbur jetën dhe 32 të tjerë janë plagosur në këtë aksident që ka ndodhur përgjatë një rruge 220 kilometra nga Kuito, në Ekuador.

Mësohet se mes viktimave kishte edhe shumë fëmijë.

Ky autobus i cili ishte mbushur mbi kapacitetin e lejuar ka rënë në një humnerë të thellë, më shumë se 100 metra, duke e kthyer kështu ditën e sotme në një ditë zie për shtetin e Ekuadorit.

a.y/NOA
KOMENTE