Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotolajm - Festohet 20-vjetori i PD në Durrës
English

Fotolajm - Festohet 20-vjetori i PD në Durrës

Berisha festoi në Durrës 20 vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike të këtij qyteti. Në festë kryeministri shoqërohej nga e shoqja Liria, si dhe Albana Vokshi, Ferdinand Xhaferaj e Gazmend Oketa, ky i fundit, aktualisht plot oponencë ndaj kreut të mazhorancës. Lexoni raportin e plotë
KOMENTE