Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bruni e Obama drekojnë së bashku në Shtëpinë e Bardhë
English

Bruni e Obama drekojnë së bashku në Shtëpinë e Bardhë

E premte, 7 janar 2011, NOA- Një drekë parashikohet në axhendën e dy zonjave të para, asaj të SHBA dhe të Francës.

Carla Bruni, zonja e parë e Francës, të hënën që vjen, me rastin e vizitës së bashkëshortit të saj, Presidentit Francez, Nicolas Sarkozy, ka marrë ftesë për të drekuar së bashku me zonjën e parë të SHBA-ve, Mishele Obama.

Lajmi është bërë i ditur nga Shtëpia e Bardhë, ku theksohet se dreka mes tyre do të jetë e mbyllur dhe do mbahet në ambientet e kësaj shtëpie.

a.y/NOA

KOMENTE