English

Rikthehet Britney Spears me këngën e re

SHBA, 12 Janar NOA - Në fund premtimi u mbajt. E njoftoi nëpërmjet twitter personalisht dhe ka mbërritur në kohë hiti i ri i Britney Spears “Hold It against me”. Si kënga ashtu dhe kopertina janë të reja, me yllin e popit që vë duart në fytyrën e saj dhe tepër bionde dhe mikeshë e sensualitetit njëkohësisht. Kënga me sa duket po paraprin albumin që do të hidhet në treg gjatë muajit mars. Në rrjetet që ofrojnë shikimin e videoklipit, është një bum i vërtetë klikimesh. r.b/NOA

KOMENTE