English

Minka, një student me të brendshme

SHBA, 20 Janar NOA/ Rid Bulku - Krenare për titullin “Femra e gjallë më seksi në botë” që fitoi vitin e kaluar, aktorja dhe modelja 30-vjeçare Minka Kelly ka zbarkuar në botën e kinemasë në rolin e një studenteje në “The Roommate”, ku ndërkohë është paraqitur dhe vetëm me të brendshme për faqet e revistës “GQ”.

Megjithatë ka paralajmëruar, “kujdes të mos krijoni fantazi të këqija mbi mua”. Kjo për shkak se i dashuri i saj, lojtari i baseball Derek Jeter, kapiten i New York Yankees, është mjaft i aftë në “përdorimin e shkopit. Minka, e cila ka qenë protagoniste e serialit televiziv “Parenthood”, i bazuar në film e 1989 “Të afërmit, miqtë dhe shumë probleme”, është duke u përgatitur për rolin e saj të parë si protagoniste e një filmi.

r.b/NOA

KOMENTE