Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Milan siguron shërbimet e Emanuelson
English

Milan siguron shërbimet e Emanuelson

Milano, 24 Janar NOA - Goditje e papritur në merkato nga ana e Milanit, e cila ka siguruar shërbimet e holandezit 24-vjeçar, Urby Emanuelson, të Ajax. Lajmi është njoftuar nga gazeta De Telegraaf. Marrëveshja është arritur për qershorin. Emanuelson ishte në përfundim të kontratës së tij dhe do të vijë tek kuq e zinjtë me parametër zero.

Megjithatë, Braida, drejtori sportiv i Milanit, aktualisht ndodhet në Amsterdam dhe kjo në përpjekje për të arritur një marrëveshje, e cila do ta sjellë lojtarin e Ajax-it që tani.

r.b/NOA

KOMENTE