Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Penelope Cruz bëhet nënë për herë të parë
English

Penelope Cruz bëhet nënë për herë të parë

Los Angelos, 26 janar 2011, NOA- Aktorja e famshme Penelope Cruz ka sjellë në jetë fëmijën e parë të saj me bashkëshortin Javier Bardem.

Gazeta spanjolle, “El Pais”, bën me dije se aktorja ka lindur dje fëmijën e parë, por nuk informon lidhur me gjininë dhe emrin e foshnjës.

Për 41-vjeçarin Javier, fëmija erdhi në të njëjtën ditë kur ai ishte dominuar për Oskar në kategorinë Aktori më i Mirë për rolin e tij në dramën spanjolle “Beautiful”.

Çifti i aktorëve, të cilët kanë qenë miq për 12 vite para se të krijojnë lidhje, u martuan në korrik të vitit të kaluar në Bahamas.

Aktorja, e cila do të shihet së shpejti në filmin “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides”, ka lindur në spitalin Cedars Sinai në Los Angeles.

a.y/NOA

KOMENTE