Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mena, rikthehet ish-lolita e “American Beauty”
English

Mena, rikthehet ish-lolita e “American Beauty”

SHBA, 5 Shkurt NOA - Nga “American Beauty” kanë kaluar më shumë se dhjetë vjet dhe tashmë Mena Suva është bërë grua, por shpirti i saj i një “lolite” seksi ka mbetur sërish brenda saj. Kjo të paktën siç tregohet në fotot e Terry Richardson për “Max”. Me burrat ka pasur marrëdhënie të veçanta: burri i parë ishte dy herë më i madh se mosha e saj, ndërsa tani është martuar me një italian, i cili është shumë më i ri se ajo. Dhe në filma duhet thënë se nuk i refuzon aspak rolet lesbike. Mena aktualisht pohon se ka gjetur një rregull në jetën e saj: ushqehet me bio, nuk pi duhan dhe mbështet projekte humanitare.

r.b/NOA

KOMENTE