Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Juventus, Sanchez do të jetë dhurata e merkatos verore
English

Juventus, Sanchez do të jetë dhurata e merkatos verore

Torino, 9 Shkurt NOA - Alexis Sanchez, me sa duket është kthyer në objektivin kryesor të Juventusit për merkaton e ardhshme verore. Me sa bëhet e ditur, në interesimin ndaj sulmuesit kilen, drejtuesit bardhë e zinj kanë nisur dhe kontaktet e para. Drejtuesit e Udinezes, kërkojnë një shifër prej 30 milionë eurosh në këmbim të lojtarit të tyre, por në krahun tjetër i interesojnë dhe dy lojtarë të cilët janë në pronësi të Juves dhe bëhet fjalë pikërisht për Giovinco dhe Palladino. Në këtë mënyrë mund të jetë futja e tyre në këtë marrëveshje që mund të lehtësojë tratativën mes dy klubeve. Me sa duket dhurata që kërkon të bëjë Agnelli për tifozët bardhë e zinj, mund të jetë piëkrisht Sanchez.

r.b/NOA

KOMENTE