Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Krujë, plagoset me thikë mësuesi i shkollës 9-vjeçare
English

Krujë, plagoset me thikë mësuesi i shkollës 9-vjeçare

Krujë, 9 shkurt 2011, NOA- Një ngjarje e rëndë ka tronditur një shkollë 9-vjeçare në qytetin e Krujës.

Pak minuta më parë është sulmuar dhe plagosur me thikë mësuesi Roland Daja.

Mësohet se Daja ka qenë në ambientet e shkollës në momentet kur është kryer sulmi ndaj tij.

Ndërsa agresori ka plagosur mësuesin është larguar menjëherë nga vendngjarja, por nuk ka mundur të vazhdojë gjatë arratisjen e tij, pasi uniformat blu e kanë identifikuar dhe arrestuar atë.

Identiteti i autorit mësohet se është Leonard Loçi, i moshës 29 vjeçare.

I plagosuri është shoqëruar menjëherë në spital dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Megjithatë ende nuk nuk bëhen të ditura arsyet që kanë çuar në këtë ngjarje.

a.y/NOA

KOMENTE