Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Chelsea, 58 milionë euro për Fabregas
English

Chelsea, 58 milionë euro për Fabregas

Londër, 10 Shkurt NOA - Chelsea është hedhur në sulm për Cesc Fabregas. Megjithatë ajo çka bën më shumë përshtypje në këtë lajm, është shifra që ka vënë në dispozicion Roman Abramovich në drejtim të Arsenalit: sipas “The Sun”, ajo rrotullohet rreth 58 milionë eurove. Është i njëjti çmim që klubi i Chelsea hodhi në drejtim të Liverpool per El Nino Torres. Kështu, mund të themi se një shifër e tillë mund ta lëkundë Arsene Wenger. Ndërkohë londinezët janë dhe në kërkim të një trajneri të ri dhe më i më i përfolur aktualisht është ai i Guus Hiddink, tekniku i përfaqësues turke.

r.b/NOA

KOMENTE