Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mbërrin Motorola e re Xoom
English

Mbërrin Motorola e re Xoom

SHBA, 22 Shkurt NOA - Më në fund ka mbërritur momenti i debutimit komercial të Motorolës së ri Xoom, tabletës së parë me sistem operativ Android 3.0 për të mbërritur në treg. Zinxhiri amerikan i Best Buy, për shembull, ka hapur këtë vikend, prenotimet për tabletën e Motorolës, e cila është në pritje në dyqane, duke filluar nga 24 shkurti. Motorola Xoom do të jetë në shitje për një çmim prej 799 dollarësh në versionin kompatibël me Verizon Wireless. Në javët në vazhdim do të mbërrijë në treg dhe versioni i vetëm Wi-Fi, i cili do të ndiqet në fundin e vitit nga ai me lidhjen LTE.

r.b/NOA

KOMENTE