Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Të dhënat e para mbi Motorolën e ri WX450
English

Të dhënat e para mbi Motorolën e ri WX450

SHBA, 1 Mars NOA - Lajmet e para mbi Motorolën e ri WX450, një telefon cellular me tastierë QWERTY, i cili pritet të vijë javët e ardhshme në dyqanet e ceulalrëve në SHBA të AT&T. përshkrimet paraprake mbi Motorola WX450, vijnë nga siti i FCC, ku celulari është shfaqur gjatë këtyre ditëve si rrjedhojë e aprovvimit të të dhënave të tij tekinike. Motorola WX450 do të jetë e pajisur me mbështetje në rrjetin GSM quad-band dhe UMTS dual-band, ku ndërmjet funksioneve të ndryshme mund të përmednim dhe atë të radio FM, Bluetooth dhe memories së zgjerueshme me anë të mikro-skedave SD. Nuk përjashtohet as mundësia që celulari të bëjë shfaqen e tij në tregun evropian.

r.b/NOA

KOMENTE