Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Balotelli ndryshon luk, bëhet bjond
English

Balotelli ndryshon luk, bëhet bjond

Angli, 2 Mars NOA - Të rejat nga ish-sulmuesi i Interit, aktualisht në radhët e Manchester City, nuk kanë munguar asnjëherë. Këtë herë diçka e tillë vjen në paraqitjen e tij të jashtme.

Mario Balotelli ka ndryshuar modelin e flokëve dhe këtë herë selumesi italian është paraqitur në seancën stërvitore të ekipit me flokët e tij tashmë bjond...

r.b/NOA

KOMENTE