Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jo vetëm Kaka do të largohet nga Reali
English

Jo vetëm Kaka do të largohet nga Reali

Spanjë, 3 Mars NOA - Për Ricardo Kakà, tashmë është duke u folur shumë se ai mund të kthehet tek Milani dhe duhet theksuar se ai nuk është i vetmi lojtar që mund të largohet nga skuadra e Realit të Madridit, ekip i cili po kërkon të eliminojë disa lojtarë nga organika e saj. Shtypi spanjoll, faktikisht, ka bërë të ditur se janë të paktën tetë të tillë duke filluar që nga ish-milanisti – lojtarët mbi të cilët Murinjo do ti jepte rrugë të lirë për shitjen. Mes tyre për tu përmendur është dhe emri i bomberit Karim Benzema.

Një rendiment disi më të përmirësuar në pjesën e fundit të sezonit, me sa duket nuk ka mjaftuar për francezin që ti mbushë mendjen Murinjos për ta mbajtur në skuadër. r.b/NOA

KOMENTE