English

Miller: Lidhja me Jude e patolerueshme pas tradhëtisë

E merkure, 9 mars 2011, NOA- Aktorja e Hollivudit Sienna Miller deklaron se lidhja e saj me Jude Law ka qenë me probleme.

Miller tha se, “Sipas medieve dhe thashethemeve, ne ishim edhe të martuar, që ishte një gjë e pavërtetë. Ne nuk ishim të martuar. Mendoj se kjo është normale në jetët e njerëzve, ju tentoni të kurorëzoni dhe të zgjasni diçka por nuk ndodh”.

Por Miller shtoi se pas tradhtisë së Jude ishte e papranueshme që kjo lidhje të vazhdonte më tej dhe sipas saj hapi më normal ishte pikërisht të mos vazhdonin bashkë.

a.y/NOA

KOMENTE