English

Tiger Woods ka një të dashur të re

SHBA, 23 Mars NOA - I pakorrigjueshëm dhe përsëritës, Tiger Woods është rikthyer sërish. Golfisti nuk e ka humbur vesin e tij të vjetër dhe varësia seksuale nuk duket të jetë shëruar. Këtë herë e dashura e tij është biondja 22 vjeçare, Alyse Lahti Johnston, studente e North University College, e njohur në fushat e golfit.

Pas skandaleve seksuale në të cilat u përfshi ish-kampioni i golfit, ka kaluar vetëm pak kohë të kalojë dhe kjo jo në lidhje me sukseset e tij në fushën e golfit. Mes shkopave dhe topave të këtij sporti, Tiger faktikisht ka gjetur diçka më interesante që mban emrin e Alyse

r.b/NOA

KOMENTE