Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bale është në shitje
English

Bale është në shitje

Londër, 28 Mars NOA - Gareth Bale është në shitje. Lajmi është me të vërtetë i bujshëm pasi mesfushori nga Uellsi sapo kishte rinovuar kontratën me Tottenham deri në vitin 2015. megjithatë lajmi bëhet i besueshëm pikërisht dhe për këtë fakt.

Spurs-at kanë ndërmend të përfitojnë një shifër prej 30 milionë eurosh, me shpresë në rritje, si rrjedhojë e shitjes së tij.

Me Realin, Barcelonën, Manchester United dhe City në listë diçka e tillë nuk do ishte shumë e vështirë. Me sa bëhet e ditur në White Hart Lane kanë gjetur tashëm dhe zëvendësuesin e tij që do të jetë Bastos.

r.b/NOA

KOMENTE