Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Policia i gjen foto pornografike në kompjuter: “Është faji i maces”
English

Policia i gjen foto pornografike në kompjuter: “Është faji i maces”

Florida, 27 mars, NOA - Policia e qytetit Martin County, në Florida, ka arrestuar një burrë pasi i ka gjetur në kompjuterin e materiale pornografike. 48-vjeçari Keith R. Griffin, kishte mbi 1000 foto mes të cilave dhe pamje me fëmijë, të cilat janë të ndaluara rreptësisht nga policia më SHBA.

Por më i çuditshëm për policinë ka qenë shpjegimi që ka dhënë burri për fotot pedofile. Sipas tij foto në kompjuter nuk ishin të tija, por të maces.

Ai ka pretenduar se zakonisht e linte hapur kompjuterin gjatë natës. Ndërkohë që macja shkonte tek tastiera dhe në këtë mënyrë zgjidhte fotot, e “çuditshme”.

Policia nuk i besoi historisë së maces dhe e ka arrestuar 48-vjeçarin pervers, për krime të lidhura me pedofilinë.

a.k/NOA

KOMENTE