English

4 persona në pranga për falsifikim dokumentesh

Durrës, 5 prill 2011, NOA- Katër persona kanë rënë në prangat e Policisë së Shtetit të akuzuar për falsifikim pasaportash e dokumentesh.

Arrestimi i tyre është kryer në qytetin e Durrësit, por nuk bëhen të ditur emrat e të ndaluarve dhe as detaje të mëtejshme.

Ndërkaq pas pak minutash pritet një konferencë për shtyp nga ana e Policisë së Shtetit, e cila pritet të sqarojë rreth këtij operacioni.

a.y/NOA

KOMENTE