Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aksident në Tiranë, vdes kalimtari
English

Aksident në Tiranë, vdes kalimtari

Tiranë, 5 prill, NOA – Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek Unaza e Re. Mësohet se Hamdi Myslia ka gjetur vdekjen pas përplasjes nga një automjet.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:00, teksa Mysliu ka qenë duke kaluar rrugën tek Unaza e Re.

Mysliu është goditur për vdekje nga një makinë tip foristradë. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për sqarimin e rrethanave.

a.k.NOA

KOMENTE