Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kapet në Rinas Marin Koka, i kërkuar për vrasjen e dy personave
English

Kapet në Rinas Marin Koka, i kërkuar për vrasjen e dy personave

Tiranë, 5 prill 2011, NOA – Policia e Rinasit arrestoi sot Marin Kokën i shpallur në kërkim për vrasjen e dy personave katër vjet më parë. Kanë qenë uniformat blu të komisariatit të Policisë në Rinas që vunë në pranga 33-vjeçarin Marin Mark Koka, i lindur dhe banues në Mamurras.

Koka akuzohet për vrasjen për motive të dobëta të dy personave në vitin 2007.

Policia bën me dije se i kërkuari Marin Koka ishte kthyer në kategorinë Deportiv, qarkullonte me emrin e rremë Klinton Çomo.

I paraqitur në mjediset e aeroportit me këtë emër të rremë Marin Koka nuk ka mundur t’i shpëtojë zbulimit dhe identifikimit të tij nga autoritetet aeroportuale.

mit/NOA

KOMENTE