Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Manchester City mendon për Kaka
English

Manchester City mendon për Kaka

Angli, 13 Prill NOA - Sipas të përditshmes spanjolle “Sport”, e ardhmja e Kaka-së është gjithnjë e më larg nga Santiago Bernabeu.

Hipoteza e fundit e një ekipi për brazilianin është ajo e Manchester City dhe kjo duke parë se Real Madrid është shfaqur shumë e interesuar në blerjen e Yaya Toure.

Sulmi kundrejt ish mesfushorit të Barcelonës, megjithatë duhet thënë se është tepër i komplikuar.

Për sa i perkat Kaka, ai mund të bëhet pjesë dhe në marrëveshjen që do të çojë përfundimisht Adebayor tek Reali, duke parë që Murinjo ka vendosur ta ketë atë në skuadër.

r.b/NOA

KOMENTE