English

Balotelli i dhuron 1 mijë euro një të pastrehu

Mançester, 21 Prill NOA - Mario Balotelli është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes dhe këtë herë jo për “gabimet”e tij, por për një xhest të madh bujarie që ka habitur të gjithë anglezët.

Pasi fitojë 28 mijë sterlina në kazino, bomberi faktikisht i ka dhuruar një mijë sterlina një personi të pastrehë.

Për të gjithë shtypin italiani “bad boy” tashmë është shndërruar në një person tepër “bujar”.

Ky episod lidhet me javën e kaluar, kur SuperMario fitoi një shifër të madhe në kazino.

Në shoqërinë e yllit të Blackburn Rovers, Chris Samba, ish internisti ka kaluar mbrëmjen në kazinonë 235 Casino, një lokal tepër i njohur në Mançester, ku arriti të fitonte 28 mijë sterlina.

Në momentin që ai po u largonte, u ndesh me një të pastrehë, ku pa u menduar gjatë vendosi ti dhuronte një shifër prej 1100 euro.

r.b/NOA

KOMENTE