Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Shtypi francez: Bruni është shtatzënë
English

Shtypi francez: Bruni është shtatzënë

Francë, 25 Prill NOA - “Carla Bruni është shtatzënë”, - lajmi, i cili aktualisht po bën xhiron e tij në të gjithë rrjetin e internetit, fillimisht është bërë i ditur nga e përjavshmja femërore dhe e gossip, “Closer”.

Momentalisht nga protagonistët e këtij lajmi duhet thënë se nuk ka ardhur asnjë përgënjeshtrim.

Nënë e Aurelien, 9 vjeç, fëmijë qe e ka si rrjedhojë e lidhjes me filozofin Raphael Enthoven, aktualisht Carla Bruni është e martuar me Nicolas Sarkozy, president i Republikës franceze, që nga 2 shkurti i 2008.

Megjithatë për tu theksuar është se ka ndodhur shumë herë, që një lajm i shtatzënisë së mundshme të Burnit, të përhapej fillimisht dhe më pas të përgënjeshtrohej.

r.b/NOA

KOMENTE