Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Balotelli, rekord gjobash në 9 muaj
English

Balotelli, rekord gjobash në 9 muaj

Mançester, 26 Prill NOA - Mario Balotelli ka një lidhje dashurie dhe urrejtje me makinën e tij Maserati.

E shkatërruar vetëm pak kohë më parë, autovetura e sulmuesit të Manchester City është sekuestruar nga autoritet në Angli plot 27 herë.

Motivi është shumë i thjeshtë, Mario e parkon atë në të parin vend që i del përpara, ose në disa raste harron të paguajë taksën e parkimit.

Lajmi është bërë i ditur nga e përditshmja britanike “Sun”, që disa muaj më parë ka qenë nën vëzhgim të italianit. Kështu, me sa bëhet e ditur Balotelli, ka marrë në total gjoba që kapin shifrën e 10 mijë sterlinave.

r.b/NOA

KOMENTE