Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kaka, baba për herë të dytë
English

Kaka, baba për herë të dytë

Brazil, 26 Prill NOA - Kaka është bërë baba për herë të dytë. Faktikisht është zyrtarizuar lajmi se bashkëshortja e futbollistin brazilian, Caroline Celico, ka sjellë në jetë Isabelën. Vajza ka lindur në spitalin e Albert Einstein në San Paolo, kjo sipas asaj çka ka publikuar e ëma në Twitter.

“Ka lindur me një ndërhyrje normale dhe të mrekullueshme, nga e cila kam shijuar çdo moment: ja vlente!”, - këto ishin fjalë që përcolli Caroline që, ashti si bashkëshorti i saj është e besimit evangjelist.

Vajza e Kakà, i cili është dhe baba i Lukës tashmë 3 vjeç, ka lindur gjatë orës 21:00 të mbrëmjes, peshon 3,170 kilogramë dhe është e gjatë 48 centimetër.

r.b/NOA

KOMENTE