English

Gruaja pret penisin e të shoqit dhe e lë të fluturojë me një tullumbace

Bangkok - 1 Maj, NOA-E lodhur nga skenat e xhelozisë me burrin e saj, ka kaluar nga fjalët në veprim. Ajo i ka dhënë të shoqit një pilulë të fuqishme dhe ndërsa ai ishte duke fjetur i ka prerë penisin. Por nuk mbaron këtu, gruaja e ka varur penisin e prerë në një tullumbace dhe e ka lënë të fluturojë.

Prayoon Eklang, 47 vjeç, shofer në komunën e Nakhlon (Thailanda lindore) një orë më vonë është zgjuar nga grahmat e dhimbjes dhe në një pellg gjaku. Kur e ka kuptuar se çfarë ka ndodhur, ai është vënë në kërkim të pjesës së tij të humbur nëpër shtëpi. por një fqinj i tha se e ka parë gruan e tij "ta lërë të fluturojë larg".

Menjëherë ai është dërguar në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

a.e./noa

KOMENTE
 • Sokol Hajdini20:29 - 01 Janar 2012
  mir eka
 • Amarildo Bregu17:40 - 01 Janar 2012
  dhurata e vitit ri per komshin ?
 • Enrrik Perjaku06:59 - 12 Nëntor 2011
  hahhhhh..... tesh ky paska pas fat ne jet ....
 • Enco Grimaldi00:26 - 12 Nëntor 2011
  Nje burre i thote gruas.Ju grate na doni vetem per ate mikun qe kemi,se po te mos e kemi... Jo ja pret e shoqa e indinjuar une te dua per jete. Nje dite vjen burri ne shtepi i gjakosur nga pantallonat dhe tere dhimbje C ke i thote e shoqa e tronditur Lere lere ma kapi presa ate mikun dhe ma keputi te gjithe Duke e pastruar nga gjaku gruaja filloj ti jap kurajo dhe ti thote .Mos u merzite se dobejme si do bejme Je e lire i tha burri edhe mund te me ndash,keshtu si u bera... Jo jo jo shume mire jemi Mbas 10 diteve gruaja iku tek prindrit per 2 dite.Prit burri 3 dite,4,5 ne fund i vjen nje telefonat nga e shoqa.Do vi te marr plackat e mija,mi beje gati.Nuk kemi gje bashke.Te nesermen vajti dhe mori plackat qe burri ja kishte bere gati dhe i ngarkoj ne makinen e vellait.Kur ndezen makinen e merr burri ne telefon.Ke harruar byrzylykun.Ngjitet me vrap ta marre.Burri e kishte varur byzylykun tek ai miku qe ishte bere si per feste.Prit vellai prit kur e pa qe e motra s po vinte e tlefonon.Po hajde c na vonon.Lere,lere ia kthen ajo.Ike se nuk vije.U bera pishman.Me ka thene nje fjale qe me piku ne zemer...
 • LeuTrim Abdiu23:43 - 11 Nëntor 2011
  Si ka Bo Detyrat me Siguri
 • Besnik Kerqeli15:38 - 07 Nëntor 2011
  hehehe epo me siguri nuk i ka ba detyrat.......
 • Ilisjon Spahiu15:26 - 07 Nëntor 2011
  i shkreti ska as si te hakmerret , ska ci pret... , gjokse ka 2 ?!
 • Beun Smokthina15:25 - 07 Nëntor 2011
  C'e do me veten ai qyqar!Ai rron kot!
 • VeritasVl21:53 - 05 Nëntor 2011
  i shkreti!!! ramet te kete pjesa e varur te tullumbacja!!!!
 • elton20:25 - 05 Nëntor 2011
  prandaj mos u zini me grate,se shikoni se cbehet....hahahahahaaaaaaaaaa
 • Besa Besa19:13 - 05 Nëntor 2011
  hahahahah aman Zot na tuajt cfar nuk na degjojne veshet :p