English

Scarlett dhe Sean dorë për dore

Uashington, 3 Maj NOA - Flirti i tyre u mundshëm po flitet prej kohësh në botën e gossip, por tashmë duket se historia e dashurisë mes bukuroshes , 50, është zyrtarizuar.

Të dy janë fotografuar, dorë më dorë, pas drekës tradicionale të Shtëpisë së Bardhë.

Scarlett është prezantuar me një luk tërësisht të ri, që ngjason si një shenjë për një fillim kapitulli të ri në jetën e saj.

Johansson ka braktisur ngjyrën e saj tradicionale bionde duke kaluar në atë të kuqe, i cili ishte shoqëruar me një fustan të gjatë kokteji.

Edhe Sean Penn ishte i pranishëm në këtë ent dhe të dy janë fotografuar së bashku, madje janë parë teksa qëndronin dhe të kapur dorë për dore.

r.b/NOA

KOMENTE