Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Vazhdon misteri mbi shtatzëninë e Carla Burni
English

Vazhdon misteri mbi shtatzëninë e Carla Burni

Francë, 4 Maj NOA - Misteri për shtatzëninë e mundshme qëndron sërish.

Carla Bruni e “fsheh” barkun e saj me anë të një shalli të madh gri dhe mbi të gjitha asnjëherë nuk e heq xhaketën e saj të errët, kjo që nga momenti që bota e gossip është përqendruar tek ajo.

Gruaja e parë e Francës, nuk ka bërë asnjë njoftim zyrtar: “tani në një farë mënyre jam e obliguar të mos jap asnjë deklaratë, pasi gjithçka që mund të them do të “errësojë” atë çka bën bashkëshorti im”.

Me sa duket gjëja më e rëndësishme për momentin është “aksioni” i Sarkozy, më e pakta në sondazhe dhe kjo për të rifituar popullaritetin në prag të rikandidimit të tij në 2012.

Dhe Carla për këtë arsye nuk të jetë aspak protagoniste gjatë kësaj periudhe.

r.b/NOA

KOMENTE