English

Nokia N8 Pink, një version ideal për femrat

SHBA, 6 Maj NOA - Nokia N8 Pink është një version i gjithi në ngjyrën rozë dhe bëhet fjalë për një smartphone me sistem operativ Symbian dhe kamerë 12 megapixel.

Është një celular i cili duhet thënë se do të ishte dhurata perfekte për një femër.

Ekrani e tij është tërësisht me prekje dhe duhet theksuar se ai përfshin dhe disa funksione të veçanta si aplikacioni ELLE që informon që informon të gjithë të rejat mbi modën dhe kulturën.

Çmimi i Nokia N8 Pink është prej 499 euro dhe tashmë ai është i pranishëm pothuajse në të gjithë tregun evropian.

r.b/NOA

KOMENTE