English

Vetëvaret babai i dy vajzave te Bulevardi “Zogu i Parë”

Tiranë, 15 Maj 2011 NOA/ Update - Një burrë ka varur veten në qendër të Tiranës. Ngjarja ka ndodhur vetëm para pak minutash, i thanë agjencisë NOA, burime në vendngjarje.

Viktima i këtij vetëflijimi është Riza Sukaj, baba i dy vajzave, punonjës te fabri8ka “Coca Cola në afërsi të Tiranës.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policore dhe të organit hetimor.

Viktima u gjet i vetëvarur në banesën e tij, një apartament në katin e 14-të të pallatit “Agimi” në Qendrën Tregtare Tirana në bulevardin “Zogu i Parë”.

Një burim policor në vendngjarje i tha agjencisë NOA se i ndjeri kishte varur veten me një tel në ambientin e kuzhinës së shtëpisë.

e.t/NOA Vijon...

KOMENTE