English

Vdes 18-vjeçari, goditet nga rrufeja

Has, 23 maj, NOA - 18-vjeçari Rexh Muhadri, ka gjetur vdekjen dje gjatë orët e vona të natës së pasojë e goditjes nga rrufeja.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22.00 në vendin e quajtur "Shpella e pëllumbave", në afërsi të fshatit Vlahën të rrethit të Hasit. 18 vjeçari, është goditur nga rrufeja dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Banorët e fshatit kanë konstatuar goditjen e 18 vjeçarit nga rrufeja dhe kanë informuar edhe komisariatin e policisë të rrethit. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka bërë hetimet e rastit.

a.k.NOA

KOMENTE