English

Lindsay Lohan, “aksident” me rrobat e plazhit (foto)

SHBA, 25 maj, NOA - Lindsay Lohan duket se asnjë herë nuk mund të jetë e qetë. Dy ditë më parë kish vendosur të pushonte në Miami Beach. Por edhe këtu telashet nuk kanë mbaruar për 24-vjeçaren e njohur të Hollivudit. Në kohën kur ka hyrë në det, bikini i saj ka rënë dhe ka lënë të zbuluar gjithë pjesën e sipërme të turpit. Ky moment nuk u ka shpëtuar paparacëve që ndjekin vipat në Miami Beach.

Por skenat hot të aktores dhe këngëtares së njohur nuk kanë përfundua. Papracët e kanë ndjekur atë edhe në vilën që ka marrë me qera dhe në mbrëmje kanë kapur sërish poza gjysëm nudo.

a.k.NOA

KOMENTE