Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ashton, vizitë në Prishtinë
English

Ashton, vizitë në Prishtinë

Prishtinë, 27 maj, NOA -Shefja e politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, Ketrin Eshton, sot arrinë për vizitë në Prishtinë.Pritet që gjatë kësaj vizite, ajo do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi, dhe me zyrtarët e tjerë të lartë të Kosovës.

Poashtu, zonja Eshton, do të ketë takime edhe me udhëheqësit e misionit të BE-së në Kosovë, EULEKS.

NOA

KOMENTE