Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Me iCloud gjithçka është e sinkronizuar
English

Me iCloud gjithçka është e sinkronizuar

San Francisco, 7 Qershor NOA - Me iCloud të prodhuar nga Apple, muzika, fotot, videot dhe dokumentet do të jenë të arkivuar në cloud dhe më pas automatikisht të sinkronizuara në të gjitha aparaturat nga iPhone tek iPad, duke kaluar nga lap-top dhe i-Pod Touch.

Lajmi është njoftuar nga vetë Steve Jobs, numri një i Apple, ditën e sotme në San Francisco.

Jobs ka treguar se nëntë funksionet e iCloud, mes të cilëve posta dhe kalendari por jo vetëm, do të jenë falas deri në 5 gigabite, ku përjashtohet hapësira e zënë nga blerjet e Apple.

r.b/NOA

KOMENTE