English

Pique “shënon”, Shakira shtatzënë

Spanjë, 7 Qershor NOA - Pique me sa duket ka “shënuar”.

Pasioni mes tij dhe këngëtares bukuroshe Shakira ishte bërë i ditur prej kohësh, por tashmë ka mbërritur dhe lajmi më i gëzueshëm, ku sipas shtypit spanjoll këngëtarja kolumbiane është shtatzënë.

Lajmi është konfirmuar dhe me sigurinë më të madhe nga siti “Diario Show”: Shakria është shtatzënë.

Dyshimet mbi çiftin më të përfolur për momentin erdhën si rrjedhojë e anulimit të një koncerti të këngëtares dhe kjo me justifikimin e problemeve shëndetësore, kjo të paktën bazuar në atë çka ka përcjellë e përditshmja portugeze “Jornal de Noticias”.

r.b/NOA

KOMENTE
  • Hekurim Ibrahimi01:39 - 07 Qershor 2011
    urime urime edhe nje yll po lind ne barqa