Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Amy, koncert surprizë pas rehabilitimit
English

Amy, koncert surprizë pas rehabilitimit

Londër, 15 Qershor NOA - Një surprizë e vogël e për familjarët, miqtë dhe ata fansa të paktë që janë gjendur në Club 100 në Londra, shumë pak kohë pra debutimit të turit evropian, i cili nis të shtunën në Serbi.

Amy Winehouse ka kënduar shtatë këngë, mes të cilave hitet e saj “Valerie” dhe “Rehab”.

Artistja që është shtruar për dizintoksikim, ka premtuar se do të kalojë një turne të pa kushtëzuar nga alkooli.

Winehouse, që sapo ka dalë nga kura e radhës në klinikën The Priory, premton një tur analkoolik.

r.b/NOA

KOMENTE