Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Përgënjeshtrohet pasuria e Mubarak, gjendja e tij 700 mijë euro
English

Përgënjeshtrohet pasuria e Mubarak, gjendja e tij 700 mijë euro

E mërkurë, 15 qershor 2011, NOA- Ish-presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak dhe pasuria e tij është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave botërore, këtë herë për tu përgënjeshtruar.

Sipas avokatit të Mubarak, Farid El Dib, gjatë një deklarate dhënë për mediat Kuvajtjane thuhet se pasuria e ish-presidentit të kap shifrën e 700 mijë eurove të depozituara në bankën kombëtare të Egjiptit, e thënë ndryshe gjashtë milionë lira egjiptiane.

Ai i ka cilësuar shifrat dhe pasuritë e folura në media si joreale dhe të ekzagjeruara, pasi vlera e lakuar është kolosale.

a.y/NOA

KOMENTE