Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sanchez një hap larg City
English

Sanchez një hap larg City

Angli, 15 Qershor NOA - Telenovelës Sanchez me sa duket po i vjen fundi: në të ardhmen e talentit të ri të Udinezes, me shumë mundësi do të jetë skuadra e Manchester City e drejtuar nga tekniku italian Roberto Mancini.

Drejtuesit e klubit anglez fluturuan drejt e në Itali pikërisht për të prezantuar një ofertë prej 35 milionë euros.

City, që sipas Sun ka kaluar konkurrencën e Manchester United, Barcellona Inter dhe Juventus, është shumë pranë blerjes së lojtarit dhe mbylljes së kësaj marrëveshje.

r.b/NOA

KOMENTE