English

Britney Spears, me disa kile më shumë në turneun “Femme fatale” (FOTO)

Kaliforni, 17 qershor, NOA- Britney Spears është në ditët e para të turneut të saj në SHBA duke vallëzuar, kënduar me veshje sexy edhe pse forma e saj trupore nuk është e përkryer.

Dita e parë e turneut “Femme fatale” tregon një Britney Spears jo në formë të përsosur. Por, disa kile më shumë nuk e kanë penguar atë të që të ketë veshje seksi dhe bikini.

Britney ende konsiderohet për momentin si pop star më seksi.

a.e./NOA

KOMENTE